Máme velkou radost, že jste si oblíbili i cvičení z pohodlí svých domovů.

Jsme tu pro vás i v ONLINE režimu.

Pokud bydlíte daleko od Slavkova, nestíháte lekce u nás kvůli povinnostem, nebo Vám zkrátka jen vyhovuje jít na podložku ráno v pyžamu, mohly by být online lekce to pravé. 

 

Online zoom

Aktuální lekce najdete v rozvrhu – záložka „ONLINE LEKCE“.
Tyto nejsou po znovuotevření studia po covidových restrikcích pravidelné, sledujte prosím záložku nebo nám napište, že o ně máte zájem.

Jak online lekce funguje?

– po přihlášení v pravém horním rohu obrazovky si rezervujete vybranou lekci v rozvrhu – záložka „ONLINE LEKCE“. (Pokud jste zapomněli heslo, nechte si poslat nové). Kredit si můžete dobít prostřednictvím bankovního převodu pomocí tlačítka „Navýšit kredit“, nebo vyberte možnost „Platba za lekci bankovním převodem“ .

– 15 minut před začátkem rezervované lekce obdržíte připomenutí a odkaz pro spuštění online vysílání do své e-mailové schránky. Některé předtočené lekce jsou přes platformu Zoom, jiné přes YouTube. Pokud máte účet na stránkách www.zoom.com, můžete lekci spustit odtud. 

– rezervovanou lekci také spustíte po přihlášení přímo z rozvrhu. Pro spuštění nepotřebujete mít na svém zařízení instalovanou aplikaci ZOOM a lekce se vám otevře 🙂 Jak na to?

10 minut před začátkem lekce se přihlásíte na svůj účet, kliknete na rezervovanou lekci a objeví se zelené tlačítko „Spustit video“. Sem kliknete a můžete si užít své oblíbené cvičení nebo lekci jógy. (Může se stát, že toto video bude mít horší kvalitu.)
Pokud máte instalovanou aplikaci ZOOM a používáte ji, klikněte pak na modrý odkaz pod tlačítkem „Spustit video přes aplikaci ZOOM“ (zde je kvalita videa lepší).
– pokud nestíháte rezervovanou lekci – NEZOUFEJTE, záznam spustíte ještě dalších min. 48 hodin stejným způsobem.

Věříme, že tento přístup k nám do studia bude pro Vás jednoduchý a moc vám všem, kteří se online lekcí účastníte, DĚKUJEME.

V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat, rády Vám s prvním připojením pomůžeme a uvidíte, že je to někdy příjemná varianta, jak být spolu i když to třeba zrovna nejde naživo ve studiu.

Lektoři

Verča

jin jóga
poweryoga
jemná jóga
jóga pro zdravá záda

Dáška

pilates
osobní tréninky

Šárka

relax jóga
ashtanga jóga
péče o tělo