Masáž

K celkové pohodě každého z nás zajisté přispívá i možnost nechat se hýčkat a dovolit si kvalitní relaxaci a regeneraci. V našem studiu si můžete dopřát klasickou masáž, luxusní péči s kosmetikou InLight, terapii ACCESS BARS®, MADEROTERAPII, reflexní masáž chodidel a v neposlední řadě také Bodywork s prvky Zoga Therapy. 

Masáže jsou přizpůsobeny individuálním potřebám každého z vás.

nabídka péče o vaše tělo

KLASICKÁ MASÁŽ

Strávíte příjemný čas na lehátku, necháte pečovat o své tělo. Při klasické masáži se zaměřujeme na odstranění svalového napětí, zklidnění a celkovou relaxaci pomocí doteku. Pracujeme na odstranění tzv. spoušťových bodů, což může být spojeno s vyšší citlivostí. Každá masáž je jiná, často a rády se účastníme různých kvalitních kurzů a tak můžeme vybírat postupy, o kterých soudíme, že vám mohou pomoci v konkrétní situaci.
Používáme čisté rostlinné oleje s kapkami přírodních éterických olejů, které prohloubí účinek masáže a dovolí vám opravdu vnímat všemi smysly.

BODYWORK

Není to klasická masáž… Je to biomechanika, trošku energie, tensegrita, hodně anatomie a práce s fasciemi. Myofasciální řetězce a jejich blaho, dotek, který může být trošku bolestivý, ale velmi uvolňující, to je bodywork. Na začátku každého setkání provádíme diagnostiku, tzv. bodyreading, kdy se snažíme „přečíst“, kde je v těle napětí a postupně s ním pracovat tak, abyste odcházeli s pocitem, že se ve svém těle cítíte moc dobře a že je volně pohyblivé ve všech směrech. 
Dle potřeb klienta je vhodné absolvovat několik setkání, během kterých se naučí i některé cviky z konceptu Zoga movement, díky nimž pak příjemný stav udrží co nejdéle. 

ACCESS BARS®

Access bars® je metoda, která vznikla před 30-ti lety a je součástí nástrojů Access Consciousness. Bars jsou body na hlavě, celkem 32 bodů, které se v průběhu terapie jemně stimulují v určité kombinaci. Jednotlivé body si můžeme představit jako „soubory nahrané v počítači“, které obsahují všechna naše přesvědčení, pocity, emoce a myšlenky – vytvořené a uložené během života.
Při jemném doteku na hlavě dochází k rozproudění energie a uvolnění prostoru v místech, které bars představují. V krátké době se může změnit váš pohled na určité situace, vaše vnímání sebe sama a váš dosavadní způsob života.
Po obdržení Access bars® dochází k uvolňování energetických drah i nadále, výsledek je tedy trvalý. S každou další je její účinek dynamičtější a ideální je absolvování tří terapií Access bars®.
Nejlepší způsob, jak zjistit co je Access bars® je vyzkoušet si to na vlastní kůži.

MADEROTERAPIE

Je holistická masážní technika, která využívá anatomicky tvarované dřevěné nástroje pro pomoc v boji s celulitidou a ke kvalitní regeneraci u sportovců. Tyto nástroje umožňují cílený tlak na problémové partie jako jsou stehna, hýždě, „madla lásky“ a břicho. Rytmická masáž napomáhá rozbíjení podkožních tukových buněk a snižuje nejčastější příčiny vzniku celulitidy (zpomalený lymfatický systém, zadržování přebytečné vody, nedostatečné prokrvení problémových partií).

Masáží se daná místa prokrví, urychlí se látková výměna a stimuluje se lymfatický systém, čímž se uvolní nahromaděné toxiny. Maderoterapie stimuluje produkci elastinu a kolagenu, napomáhá v odstraňování celulitidy neinvazivním přístupem. Tento typ masáže se používá se při tvarování, zpevnění, hubnutí a regeneraci.
Výsledkem je pevnější tělo, snížení nerovností v podkoží a zmírnění „pomerančové kůže“.

Doporučuje se několik po sobě následujících ošetření – ideálně 2 x týdně ve dvou vlnách, celkem 10 masáží. Pro dosažení co nejlepšího výsledku je vhodné cvičení a úprava stravování, dále pití bylinného čaje k podpoře lymfatického systému.
Změny jsou viditelné nejčastěji po 5 – 6 procedurách (hodnocení je individuální a může se u každého lišit v závislosti na dalších faktorech jako je věk, stupeň celulitidy aj.)
Čas masáže je 45 min., ale pro návštěvu si rezervujte hodinu – před samotnou masáží ještě uvolníme lymfatické uzliny.

REFLEXNÍ MASÁŽ CHODIDEL

Jedná se o tlakovou masáž oblastí (tzv. reflexních bodů) na chodidlech.
Masáží reflexních plošek se údajně obnovuje tok životní energie, stimulace napomáhá tělu k vylučování škodlivých látek a správnému fungování orgánů.
Zvýšená citlivost na některé z plošek nás informuje o možné energetické nerovnováze spojené s určitou oblastí těla.
Cílem masáže je zjistit aktuální energetický stav a stimulací plošek pomoci tělu v uvolnění a harmonizaci.

Na kteroukoliv z těchto služeb se můžete objednat on-line v našem rezervačním systému (záložka Masáže), telefonicky, nebo osobně ve studiu.

Šárka Šubrtová tel. 731 190 000,
Veronika Šilerová tel. 731 109 115

CENÍK platný od 1. září 2022

Lektoři

Verča

jin jóga
poweryoga
jemná jóga
jóga pro zdravá záda

Šárka

relax jóga
ashtanga jóga
péče o tělo

Ceník

Masáž
  • 30 minut 450 Kč
  • 60 minut 850 Kč
  • 90 minut 1 150 Kč
Bodywork
  • 30 minut 450 Kč
  • 60 minut 850 Kč
Access bars
  • 90 minut 1 200 Kč
Madero masáž
  • 60 minut 900 Kč
  • balíček 5x Maderoterapie 4 250 Kč
  • balíček 10 x Maderoterapie 8 000 Kč
INLIGHT foot nebo hand
  • 60 minut 1 000 Kč