Jóga

Jóga je jen jedna, říká se. Vše je Jedno. Jako lektoři můžeme studovat stejné školy, chodit na stejné kurzy, dokonce mít stejné učitele. Přesto bude lekce každé z nás jiná. Tak jako jsme my. Jako jste vy. Každý se nacházíme v jiném životním období, máme jiný příběh, potřebujeme rozdílný přístup a jógovou praxi. Ta je kouzelná v tom, že na podložce s nikým nesoutěžíme, jsme jen sami (se) sebou a nasloucháme potřebám těla i duše. Nebo se to alespoň učíme.

jóga v každém okamžiku

Dech je základní esencí života. Je to mocný nástroj, který nás jóga a pránajáma učí používat. Pomocí vědomého dechu můžeme ovládat mnoho procesů v těle a také pronikat hlouběji do světa naší mysli, duše… Poznávat dech z pohledu anatomie a fyziologie, ale také jógovou filozofii, to je to, co byste na podložce v jógovém studiu měli najít vždy v první řadě.

Jógová lekce je vždy sestavena tak, aby byla komplexní pro celé tělo. Vede nás pak
k pocitu, že nic nechybí. Praxe pod naším vedením je občas tematická, nebo se více zabývá určitým záměrem, ovšem díky neustálému vzdělávání všech lektorek má vždy „hlavu a patu“ a jsou v ní dodrženy jak zásady jógy, tak zdravého funkčního pohybu.

Doporučujeme vám vyzkoušet praxi u jednotlivých lektorů a vybrat si pak toho, který je vašemu srdci nejbližší. V rozvrhu máme lekce nazvány různě – aby byl výběr pro vás snazší. U každé z nich pak najdete krátký popisek, který Vám také může pomoci
s výběrem.

Nebojte se přijít, když s jógou teprve začínáte. Není nutné nic umět, vše Vás postupně naučíme a velmi rádi budeme průvodci na Vaší jógové cestě.

Lektoři

Verča

jin jóga
poweryoga
jemná jóga
jóga pro zdravá záda

Verča

poweryoga
jóga pro zdravá záda
jóga pro děti
jóga pro tebe
kurzy

Marcela

harmonizační jóga

Šárka

relax jóga
ashtanga jóga
péče o tělo

Ceník

Lekce Jógy
75 minut
 • Jednorázový vstup
  160 Kč
 • Vstup s kreditem
  150 Kč
Lekce Jógy
60 minut
 • Jednorázový vstup
  140 Kč
 • Vstup s kreditem
  130 Kč
Lekce Jógy
90 minut
 • Jednorázový vstup
  190 Kč
 • Vstup s kreditem                                    180 Kč
Jóga pro děti
60 minut
 • Jednorázový vstup
  100 Kč