ZOGA movement

ZOGA movement PRACTICE má schopnost usnadňovat udržení svobody pohybu pro každého člověka a také obnovit tuto svobodu v místech, kde byla ztracena.
Na konci roku 2023 jsem po několika letech dokončila studium „pohybové části“ a stala se tak jednou z prvních třech certifikovaných lektorek v ČR – ZOGA MOVEMENT INTEGRATION THERAPIST.

Je mi ctí vám tento koncept představit, provádět vás jím a prezentovat jej dál.
Díky lidem, kteří za ZOGOU stojí, jsem hrdá na to, že můžu být součástí.

Když se tělo může volně pohybovat

ZOGA movement je autorský koncept polského fyzioterapeuta Wojciecha Cackowskeho. 

Je to vzdělávací proces strukturální integrace. Cílem není „opravit“ jednotlivé bolavé části těla, ale věnovat se mu jako celku a vytvořit v něm možnost volného pohybu ve všech možných směrech a tím dosáhnout zlepšení v mnoha aspektech života. Je inspirován učením Toma Myerse a jeho Anatomy Trains Structural Integration. 

V našem studiu se aktivně věnujeme práci s klienty pomocí ZOGY na veřejných i soukromých lekcích. Pohybové části se říká ZOGA movement PRACTICE. 

ZOGA movement PRACTICE má schopnost usnadňovat udržení svobody pohybu pro každého člověka a také obnovit tuto svobodu v místech, kde byla ztracena.

Pomůže vám dostat pohyb tam, kde jsou nějaké restrikce, obnovit skluznost mezi jednotlivými strukturami i tam, kde jsou třeba jizvy či zranění. Lidem, kteří jsou fit, pomáhá k posouvání  se výš – k důkladnějšímu poznání vlastního těla, tvorbě „nové architektury“, tzn. zlepšení či změně posturálních vzorců, kvality dýchání a k efektivnějšímu přenosu sil v rámci působení gravitace. Pak v těle může vše „plout“ a ono má možnost se spontánně uzdravovat.

 

 

Ceník

ZOGA movement
90 minut
  • Jednorázový vstup
    400 Kč
  • Vstup s kreditem
    400 Kč
Soukromá lekce ZOGA
75 minut
  • 1 osoba – 1 400 Kč
  • 2 osoby – 1 600 Kč
Uzavřený kurz
12 lekcí po 75 min.
  • 5 300 Kč
  • datumy kurzů se dozvíte vždy na stránkách, letácích a sociálních sítích