Já jsem …

Jmenuji se Veronika Šilerová. Jsem taková netypická jogínka. Neláká mě cesta do Indie, pobyty v ášrámu ani cesta k osvícení. Moje duše pravděpodobně přišla odněkud ze severu, Skandinávie je pro mě „doma“. Miluju moře a borovice, kopce, lesy a taky vůni dřeva. Všechny elementy v přírodě, pozorování. Její „tep“ a proměny v čase.
Být součástí. 

Stejně tak a ještě víc miluji svého muže, dvě dcery, rodinu, přátele, smích, lásku
a upřímnost. Se všemi těmito hodnotami vám chci předávat můj pohled na jógu, uvědomění si, že emoce jsou neoddělitelnou součástí nás samotných a masérskou péči o tělo.

Od roku 2012 se pravidelně a vlastně pořád vzdělávám v oblasti nejen jógy, ale i zdravého funkčního pohybu, manuální terapie a masáží. Velmi mě těší, když klienti odchází s pochopením jejich vlastního těla, toho, jak naše pocity mohou ovlivňovat napětí v něm, bez bolestí a s radostí. 

Každý z nás žije svůj příběh. Ne vždy je jednoduchý a veselý. Věřte, že k pravdivosti této věty by měla moje minulost taky co říct. Ale IAM je taky „tady a teď“. Přeju si, abyste u nás našli to, co třeba právě ani nehledáte. Abyste věděli, že za každou tmou je světlo a abyste v Yogiamu svítili společně s námi. 

Spolu.

Yogiam-05353-scaled.jpg

I lektorský tým je v Yogiamu složený z mně blízkých duší. Všechny jsme se tak sešly, jsme tu pro sebe, společně se učíme a vzděláváme a díky takto přátelské atmosféře vám můžeme předávat kvalitní a profesionální jógové praxe i cvičební tréninky. Velmi si vážím dlouhodobé spolupráce a děkuji.
Nejen za ni. 

about.jpg