Apartmán

Mottem Yogiamu je „zastav se a nadechni“. Přejeme si, ať je lidem u nás dobře. Rádi vás pohostíme – a proto je tu Yogiam Apartment.

V přízemí našeho rodinného domu se nachází útulný byt, který si můžete pronajmout. Na jednu noc či na týden. Záleží na tom, co Vás do Slavkova vede. A že možností je opravdu spousta. Od výletu do krásného města protkaného historií Napoleonských válek, do okolní přírody, dalších míst a kulturních památek nebo třeba za prací. 

Apartment Yogiam nabízí veškeré vybavení, které je potřebné k pohodlnému ubytování na Vašich cestách. 

Chci se ubytovat

Toto místo jsme zařídili komfortně, aktuálně je apartmán vhodný pro max. 4 osoby + jedno malé dítě v cestovní postýlce. V ložnici je dvoulůžko se zdravotními matracemi, v obývací části rozkládací sedačka pro 1 dospělého, nebo 2 menší děti (po domluvě). Apartmán není uzpůsoben pro 4 dospělé. V koupelně najdete sprchový kout, oddělené wc a drobné hygienické potřeby. Ručníky jsou samozřejmostí.

Plně vybavený kuchyňský kout včetně kávovaru Nespresso vám umožní udělat si třeba vajíčka k snídani a byt provonět skvělou kávou. 

Pokud nikam nespěcháte a jste u nás na dovolené, můžete si rezervovat jógu či cvičební lekci ve studiu Yogiam, které najdete hned ve dvoře, vpodvečer třeba masáž a nakonec posedět u skleničky kvalitního moravského vína. 

Je jen na Vás, zda upřednostňujete naprosté soukromí, nebo se od nás chcete dozvědět informace o Slavkově či doporučení restaurací. V druhém případě stačí dát vědět. 

Ubytování
Cena za 1 noc
  • 2000 Kč
Ubytování
Cena za 2 a více nocí
  • 1900 Kč
Platba a storno podmínky

Změna ceny je vyhrazena (cena se může měnit v závislosti na akcích, které se ve městě konají).

Zálohu ve výši 30% uhradíte po potvrzení rezervace.

Storno rezervace více než 7 dní předem = vrácení zálohy.

Storno rezervace méně než 7 dní = záloha se nevrací.

Doplatek je možný hotově nebo QR kódem na místě při příjezdu.  

Rezervace ubytování